İzmir Konak Sıhhi Tesisat firması olarak yola çıktığımız ilk günden beri, kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için yoğun çaba göstermekteyiz.

Sıhhı Tesisat ve tesisat işleri konusunda şu ana kadar sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak hizmet verdiğimiz Konak İlçesi ve Buca İlçesinde öne çıkan bir firma olduk.

Değerli müşterilerimizin beğenilerini kazanmanın haklı gururunu yaşamaktayız ve daha fazlası için aralıksız olarak çalışmaktayız.

Özellikle Sıhhi Tesisat konusunda uzman ve profesyonel olan deneyimli çalışanlarımız sizlere kaliteli bir hizmet sunma yarışındalar. Bu da bizleri en iyi olma yolunda ve markalaşma yolunda İzmir’de öne çıkarmaktadır.

İnşaat ve Sıhhi Tesisat sektöründe lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacıyla çalışmaktadır.

Konak Sıhhi Tesisat firmamız, kaliteli ve profesyonel hizmetlerinin yanı sıra uygun fiyat garantisi ile de müşterilerimizi memnun etmektedir. Hizmet profesyonelce yapılmakta ve uygun fiyat ile müşterilerimiz hem daha ucuza kaliteli hizmete sahip olabilmektedirler.

Misyonumuz

Sektördeki profesyonelliğimizi, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde kullanarak, bir değer yaratma gayesindeyiz. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlama amacı taşımakla birlikte, çalışma politikamız gereği çevreye ve topluma katmış olduğumuz değeri her geçen gün arttırmaktır.

Vizyonumuz Bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında hizmet üretip, çalışanları, müşteri ve tedarikçileri ile bütünleşmeyi amaçlayarak saygınlığımızı en üst düzeylere çıkarmak. Bu günden daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz alanda, iş dünyası ve ülke ekonomimize katkı sağlayarak fark yaratmak, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli iyileştirme politikamız ile İzmir Konak İlçesinde ve Buca ilçesinde lider konuma gelmektir.

Search this website
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARAYIN!